Pomożemy Ci uzyskać i utrzymać wymarzoną sylwetkę

FAQ

FAQ

 1. Kiedy otrzymam plan żywieniowy?

  Czas oczekiwania na plan żywieniowy to od kilku dni roboczych do tygodnia. Dieta wysyłana jest na podany na wizycie adres mailowy wraz z przepisami, opisem i listą zakupów.

 2. Co zawiera plan żywieniowy?
 3. Plan żywieniowy rozpisany jest na 7 lub 14 dni. Każdy jadłospis jest dopasowany indywidualnie, w  zależności od preferencji. Dni są różnorodnie rozpisane co pozwala zachować wielorakość stosowanych produktów. Dodatkowo można kontynuować jadłospis przez resztę tygodni, miesięcy. Uwzględniona jest również kaloryczność danej potrawy, podane są przepisy, miary kuchenne i wagowe. Dodatkowo wysyłam główne zasady stosowania diety oraz indywidualne zalecenia dietetyczne.

 4. Czy trzeba trzymać się w 100% planu?
 5. Każdy plan jest „szyty na miarę”, maksymalnie dopasowywany, po to by dieta nie była katorgą, a przemianą na lepsze. W I fazie „uderzenia” i redukcji dobrze jest trzymać minimum 80% jadłospisu. Jest on tak układany by nie sprawiał problemów organizacyjnych i by pacjent po zakończeniu kuracji mógł sam utrzymywać zamierzoną wagę. Wszelkie odstępstwa, takie jak pomijanie posiłków, podjadanie, picie słodzonych napojów, częste podjadanie zakazanych produktów na imprezach towarzyskich, może się przełożyć na efektywność stosowanej diety. Dodatkowo pomijanie posiłków zmniejsza kaloryczność, a co za tym idzie Twój metabolizm i dostarczanie witamin oraz składników mineralnych. Przekazywanie diety innej osobie jest niedozwolone i może u niej przynieść efekt odwrotny do zamierzonego lub być szkodliwa.

 6. Czy w trakcie stosowania planu mam możliwość konsultacji telefonicznych i mailowych?
 7. Oczywiście, że tak! Pamiętaj, że zawsze możesz się ze mną skontaktować w razie wątpliwości.
  Najważniejsze są wizyty kontrolne,ale zanim do nich dojdzie jestem od tego by Cię motywować i podpowiadać jak radzić sobie z nową sytuacją jaką jest dieta.